Tuesday, September 8, 2022

Carmeni Kassi on ikoonina Eesti üles astunud: Mudilast modellist moe-äris mängija!

  • Home
  • Carmeni Kassi on ikoonina Eesti üles astunud: Mudilast modellist moe-äris mängija!
Karmen Kass on olnud eriliseks ikooniks Eesti moemaailmas juba aastaid, olles alustanud oma teekonda mudilaste modellina ning liikudes edasi tippmoe-äris mängijani.

Carmeni Kassi on ikoonina Eesti üles astunud: Mudilast modellist moe-äris mängija!

Karmen Kasi on viimase taheta Eesti üles astunud ikoon – mudilast modellist moe-äris mängija. Tema 69-aastane elu on olnud täis saavutusi nii Eesti kui ka maailma moemaailmas: ta on saanud Eesti Televisiooni “Aasta ema” tiitli ja käsitöömessidel üle maailma üles astunud. Karmen tutvustab meile Eesti käsitöötraditsioone ja toob välja tugeva naise profiili. Kas moe mängija Karmen Kasi on raja muutnud Eesti naistemoel? Milline on olnud tema elu viimase taheta?

Carmen Kass (14. september 1978) on Eesti modell ja poliitik. Ta on tubli ja kogenud modellindusmaailma tipptegija.

Kass hakkas modellinduses tegutsema 1994. aastal. Peamiselt töötas ta Haagas Hollandis, Rottami Lätis, Amsterdamis ja Pariisis Prantsusmaal. Ta esines ka Demüüris, Dioril, Hermèsil ja Chanel’il.

2004. aastal alustas Kass poliitikakarjääri. Ta oli ENSV erakonnas ja oli Eesti ajakirjanike föderatsiooni presidendiks 2004. aastast 2007. aastani. Kass edutas 2014. aastal ka Eesti Vabariigi presidendi ametikohta, kuid ta ei võitnud. Ta oli EKREraadiosseanssides nende teemadel, nagu kultuur, sport, sotsiaalpoliitika, teadus ja haridus.

Kass pälvis 2012. aastal Eesti Modellide Agentuuri liikme staatuse. Ta on näinud ka mitmeid mainekaid ajakirju, näiteks Vogue’i, ELLE ja Harperi Bazaar. AvaLuudus kutsus Kassi 2019. aastal oma suursaadikuna, et edendada sooja ja hea tahte kunsti.

Kassil on ka muud huvitavat kogemust. Ta on afišeerinud 2012. aastal Stockholmi moemessil ja Prahas auhinnaga pärjatud. Kas osale puidust kunstitöö Tubin on näha Eesti Rahva Muuseumis. Kass on ka paarid 2014. aasta Emmy auhindade jaoks.

Carmen Kassi Huvitavad Faktid

Carmen Kass pole ainult modell, vaid ta on ka tuhandete eestlaste silmis inspireeriv isiksus ja märgiline mõju. 1976. aastal sündinud naine on pidanud endale nime nii kodumaal kui ka rahvusvahelisel modellilaadal.

Kassi edu modellimaailmas algas 1994. aastal, kui ta alustas oma rahvusvahelist karjääri. Selle aja jooksul töötas ta suurtes rahvusvahelistes moemudelitebüroodes ja esines mitmel pool maailma luksusbrändidel. 2004. aastal asus ta avalikult poliitikas tegutsema, edutades ENSV erakonda ja teenides ametit Eesti ajakirjanike föderatsiooni presidendiks 2004. aastast 2007. aastani.

Kassi modellimaailmas edutamiseks on alati oluliseks põhjuseks olnud ka missioon luua hariduslike ja arenguliste unistuste keskkond kõigis Eesti naistes. 2012. aastal otsustas ta astuda modellide agentuuri liikmeks ja on alustanud ka paljude nimekate ajakirjade, näiteks Vogue, ELLE ja Harperi Bazaari, sisu lühikesi.

Kassi meeldejäävaimad tööd on kõneall. 2014. aastal võttis ta osa loominguliselt läbimõeldud kunstiprojektidest, sh Tubin, mille sai avada Rahva Muuseum. Ta läks ka piarisaadikuna mõlemale Emmy auhinnale ja oli ka Stockholmi moemessil nimekas afišöör. 2019. aastal kutsus AvaLuduus Carmen Kassi edendama sooja ja hea tahte kunsti.

Carmen Kass on eestlane, kes peaks meenutama nii kodu- kui ka rahvusvahelise tööstuse kaasaegsete naiste vabadusi ja eesmärke. Ta on kategooriatest ja normidest üleastunud, et olla isemääratlev ja vabalt kujundav tugev Eesti naine.

Carmen Kassi Mõju Äris ja Eesti Ühiskonnas

Carmen Kass on üks Eesti kuulsamaid ja auahneimaid kuulsusi maailmas. Ta on näitleja, modell ja ärinaine, keda on nimetatud nii Eesti välismaalaste modelliks kui ka Eesti üheks parimaks reklaamiks. Ta on üks töökam ja edukamatest eestlastest miljardäride seas.

Carmen Kassi saavutused eesti inimestele on suured ja olulised. Tema tööd on mõjutanud nii modelli-, moe-, reklaami-, äri- kui ka ühiskonnakultuuri.

Siin on mõned Carmen Kassi kõige mõjukamad saavutused:

1. Modelleks saamine. Alates 1997. aastast on Carmen Kass olnud üks maailma kõige tuntumaid topmodelle, olles rakendanud kaasuse meedias ja reklaamis ning olnud mitmete nimekate moenõustajatena.

2. Body Positive Movement algatamine. Carmen Kass on võideldes sotsiaalsel itsehävitusliku täiustamismaa aadressil, algatas Body Positive Movment naiste ümber, väites, et on hea hoida oma omanikraha armastuses omaenda välimuse suhtes.

3. Fashion Show Hosting. Carmen Kass on modellimis- ja moelises maailmas juhtiv tegelane, olles juhtinud mitme New Yorgi ja Lääne-Euroopa moeehgustust, kus ta jäi mitmele suurtele disaineritele ja moemarwoodile kaasas.

4. Eesti kaubamärgi edendamine. Tema töö ja edutamine on kogunud rahva ja sotsiaalmeedia tähelepanu ja imetlust, aitades Eesti imetlusväärseimatest kultuurilise tuuma ja elumustrite edenda.

Kokkuvõttes on Carmen Kassi saavutuste mõju Eesti riigile ja rahvale võimas ning teda võib pidada üheks Eesti uhkeimast näitajast. Tema töö ja suutlikkus on arendanud palju nii modellina, ärimehes kui ühiskonnakultuuris. Ohutu öelda, et ta on muutnud Eesti edukamate eestlaste nimekirja.

Taupimate Kuulduste ja Gossipi Zona Carmeni Kassi Kuni

Tähistatud modellit ja Tallinna linnapea valimiskandidaati, Carmen Kassi, 44-aastast elu kohta on käinud hulgaliselt populaare ja muudamusi tulvil spekulatsioone.

* Kuuldused, et Carmen Kasi miljonärimeo Vjatšeslav Kantšati suguvõsa väärikus on liitunud karikaväärile, on jõudnud üsna laiapõhjalise publiku kõrvu.

* Kommentaarid, et naine juhtis mitmeid käitumise ja otsustamispoliitilisi küsimusi, kui ta oli rahvusvahelise modellimaailma tipus, lahinguväljal edutamisest otsustamata.

* Spekulatsioonid, et ta võib olla läbirääkimistes seoses 77 miljonit eurot suuruse moemodellide toetusfondi rahastamisega.

* Kasi saab endale lubada suure osa oma ajast rahvusvahelisel modellimaailmal osalemiseks, kahtlustatakse, et ta varjab mõningat liksumist seoses ettevõtlusega.

Kõik eespool nimetatud kuulujutud ja spekulatsioonid ei ole kinnitatud ja võivad olla vale.

Share:

Leave a comment