Tuesday, September 8, 2022

“Ewert Sundja, Estonia’s Musical Maestro, Brightens the Pop Music Scene with The Two Dragons”

  • Home
  • “Ewert Sundja, Estonia’s Musical Maestro, Brightens the Pop Music Scene with The Two Dragons”
Ewert Sundja, eesti muusika maestro, täiendab popmuusika maastikku koos The Two Dragons'ga. Kahe Dracona hääl ja meelelahutus muudavad meie elu heledamaks!

“Ewert Sundja, Estonia’s Musical Maestro, Brightens the Pop Music Scene with The Two Dragons”

Ewert Sundja näib olevat meie strong>Eesti popmuusika näoga. Tema muusikaline karjäär algas 1980-ndatel ning ta on peaaegu 40 aastat pühendunud oma loomingu katsetamisele. Tal on seitse albumit, mis on kogunud palju armastust ja kiitust nende kättesaadavalt unikaalse stiiliga, mis ühendab rootsi popmuusikat eesti löökpillidega. Järjekordne tipp-album “Kahe draakoniga” tegi Ewertist mööda Eesti popmuusika müügi edetabelite alade püsimise ja maailmas muusikamarke tekitanud nime. Kuidas Ewert on oma loomingu tunnetama õppinud?

Ewert ja The Two Dragons on Eesti muusikabänd, mis asutati 2011. aastal. Nad koosnevad vokalist ja laulukirjutajast Ewert Sundjast, kitarrist ja esitaja Erki Pärnojast, klahvpillil mängijast ja esitaja Kristjan Kallaste ning trummari ja esitaja Silver Somersi.

Nende esimene album, Good Man Down, avaldati 2012. aastal ja muutis raskesti ligipääsetava indie-rocki mainekamaks. Vastu võetud kriitikud, kirjutades välja albumi helikvaliteet, eripärane süntees visuaalsel vastastikuseisva lood ning võimeline kontserdid, see sundis rahvahulki.

2014. aastal ilmus bändi teine ​​album Circles, millega oli koos seeria plaatidega „ohverdus”, mis hulka kuuluvad live- ja filmilood. See album oli tõeline templivari kriitikutelt ja võitis Eesti Muusikaauhindu kui „Aastate Album”.

Nende kolmas album „In the Only Moment We Be” ilmus 2017. aastal. See kandsid endas erinevat maailma stiile, mis oli äärmiselt eksperimentaalne ja unikaalne. Album oli nii loomsest helisõitjast kuni minimalistlikumatel meloodiadel biitide juurde – showga seda hirdamise käigus.

Pärast paljude edukate plaatide ja elava muusikaga täitus kontsert veedavad sõna otseses mõttes eriilmelise kuulsusega lood teisel poolel maailmast. Ewert ja The Two Dragonsi kuulamine on alati muusikalise seikluse väärt.

Ketai nüüd domineerivad Ewert ja The Two Dragons muusikabändide seas, kes on enamasti muutnud indie-rocki oma legendaarse status.

Huviäratav faktid Ewert Sundset ja The Two Dragonsi kohta

Eestis on Ewert ja The Two Dragons rahvarohke muusikabänd, mis on pälvinud palju tähelepanu ja kiitust. 2011. aastal asutatud bändi koosneb vokalis- ja laulukirjutaja Ewert Sundjast, kitarrist ja esitaja Erki Pärnojast, klahvpillil mängijast ja esitaja Kristjan Kallaste ning trummari ja esitaja Silver Somersist. Ewert ja The Two Dragons on tuhandeid fänne oma energiliste esitusviiside ja paljude stiilide seguga – alates loomsest helisõitjast kuni minimalistlikule elektroonikale. Kontsertidel pakuvad nad aegumatut meelelahutust ja pakuvad nii vaimseid kui ka füüsilisi elamusi.

Plaadilehtidel saavutasid Ewert ja The Two Dragons erakordse süforeerumise, alates debüütalbumi „Good Man Down” ilmumisest 2012. aastal, mille helikvaliteet ja paindlikkus on kriitikud ja kuulajad ülistanud, kuni 2016. aasta „Circles” ja 2017. aasta „In the Only Moment We Be”. Samuti on Ewert ja The Two Dragons võitnud muusikaauhindu “Aastate Album” ja mitmeid muud auhindu.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Ewert ja The Two Dragons on saavutanud muusikamaastikul staatuse, midagi suurepärast. Nad on ühtaegu klassikalised ja eripärased, et hõlmata mitmesuguseid stiile ja loomingulisi väljakutseid. Bänd on kindlasti tähelepanu vääriv ja kaasamise väärt.

Ewert Sundset ja The Two Dragonsi mõju muusikaväljale ja Eestimaa ühiskonnale

1. Kutsusid populaar-kultuuri üles uuele tasemele. Ewert and The Two Dragons on aidanud Eesti popmuusika traditsioonil moderniseerida ja tõsta see maailmaklassi. Laulude tekstid kajastavad tabavalt elujõudu ja vastupidavust, loovutavad sõnumit elusa ja varjutamata maailma otsimisest.

2. Uurisid eri stiilide ühtsust. Pärast saati 2010. aastal üleskutse masinaalbumile „Good Man Down” muutus Elmer Jürivoog Ewert and The Two Dragonsi liideriks. See stiilkombinatsioon lähtub erinevatest helilistest maastiketest, mis moodustavad värske ja lõbusa meloodika ja muudavad igast plaadist midagi üllatavat ja huvitavat.

3. Võttis Eesti muusikamaastikule täiesti uue energia. Band pälvis osavõtul 2011. aasta Eurosonic Music Festivalil imepalju märkimist ja kontserdid olid punktuaalselt täis. Era- ja televäljaandes olid Ewert and The Two Dragonsi lood alates esimestest singlitest lõpuni hinnatumad audience’i poolt.

4. Ajastu muusikaline hitt ja unikaalne maine. Band sai ajakirja Rolling Stone tähelepanu 2014. aastal ning aastal 2016 võitis grupi nimeline singl “Good Man Down” Eesti Muusikaauhinnad. Band on sade Eesti muusika-maastikku koostöövalmis gruppide seas ja maine on kandunud ka kaugemale meie piiridest. Nende ausatest tekstidest, suurepärasest sünkroonist ja eeltingimusteta mängustiilist on loodud muusikalise tabula rasa, mis on kujunenud Eesti bändidel eeskujuks.

Ewert and The Two Dragons on taganud Eesti muusikamaastikule olulise panuse ning avaldanud Eesti-popi elujõulise, dramaatilise ja modernse aspekti. Nad on õõnestanud Eesti helilise maastiku stereotüüpe ja loovad muusikaliselt külluslikke lugusid. Nad on ka välisringkondade ja väliste kuulajate jaoks meelitavaks eeskujuks ja on toonud mängu uued värvid ja tulised muusikalised mõtted.

Ewert Sundset ja The Two Dragonsi kohta käivad vähemaltuvastatud kuulujutud ja stoorid

Viimase nädala suurimaid gossippeersu on Ewert ja The Two Dragonsi bändi elust. Kummalise nime ja muusika tõttu on läbi päevade laialt kriitikuid ja

    • Esimene mitmehäälne väide on, et nad tahavad tulla Ameerika-üles. See on fännide seas suur debatt.

    • Teiseks väideti, et kontserdil näeb bändi täiesti uut looki. Rumor algab ühe väikese pildi järgi, mille nad kuulsuse BBMG-ga avaldasid.

    • Kolmandaks, pahatahtlikud inimesed väidavad, et bänd tahtis esineda 10 samal üritusel, mis üllatunult edutati edasi.

    • Neljandaks, kuulujutud kõlavad nagu Ewert ja The Two Dragons on juba õnnelikud ja lõpetanud eraväljaannet.

    • Viiendaks ja viimaseks on see, et nad plaanivad kõigi esinemiste jaoks samurätiga, mis on teinud fännide avalikkuse haarangs eriti suureks.

Kõik need kuulujutud võivad olla kinnitamata, mistõttu seda tuleks tajuda nii suure ettevaatlikkusega.

Share:

Leave a comment