Tuesday, September 8, 2022

“Johann Urb – Eesti filmitäht ja kangelane: tee midagi suuremat kui oma vanus eeldab!”

  • Home
  • “Johann Urb – Eesti filmitäht ja kangelane: tee midagi suuremat kui oma vanus eeldab!”
Johann Urb, Eesti filminäitleja ja kangelane, inspireerib kõiki meid ületama oma vanuse piire. Lüükame kokku ja muutke maailm ühe sammu võrra paremaks, järgides Johanni eeskuju!

“Johann Urb – Eesti filmitäht ja kangelane: tee midagi suuremat kui oma vanus eeldab!”

Johann Urb on 33-aastane Eesti näitleja, kes on teinud suure mulje teatri- ja filmimaastikul. Ta oli esimesena Eesti tähe, kes sai rolli Hollywoodi stuudiotelegamendis “Ava Cannon”. Urbi töö laudadel on esile toonud teda silmapaistva näitlejana ja ta on muutunud nii meie riigi ambassaadiks kui ka üheks kaasaegse Eesti kultuuri ikooniks. Kuid kas Johann Urb on teinud midagi suuremat kui omaealised? Kas teda õigustab kanda Eesti kangelase tiitlit?

Johann Urb (sündinud 24. jaanuaril 1977) on Eesti kuulus näitleja, modell ja muusik. Ta on tuntud oma tööde eest Hollywoodis ja viimastel aastatel ta on saanud palju tähelepanu telesaadete, nagu „Astonishing X-Men” ja „Agents of S.H.I.E.L.D.”, täisekraanide liikmetena.

Johann alustas oma tööd näitlejana 1993. aastal ja Tema esimene roll oli teleseriaalis “Chimera”. Samal ajal alustas ta ka oma karjääri modellimaal enne, kui ta astus edukalt üle üle Hollywoodi tööle nagu „Engel & Yabar”, „Charmed”, „Ocean’s Eleven” ja „Ghostbusters”. Ta on osalenud ka paljude teleseriaalide ja reklaamide peaosades, sealhulgas televisioonishow „The Voice” ja „Una Vez en la Vida” reklaam.

Praegu teeb Johann Urb ka muusikat. Ta on loonud heliplaate „Unprotected” ja „Vivre”. Ta on koostööd teinud ka erinevate produtsentide ja muusikutega Eestis.

Johann on maratonijooksja ja tema juhendamine on ta 2014. aasta suurim saavutus. Sellele järgnes film “Super Marcus Revolution”, mida ta mängis filmiuksel. See sai hästi vastu ja tekitas palju märku.

Johann on parimatest Eesti staari ning pidevalt oma oskusi ja karjääri arendab.

Olulised faktid Johann Urbi elust

Populaarne Eesti näitleja, modell ja muusik Johann Urb sündinud 24. jaanuaril 1977. Ta on tuntud oma tööde eest Hollywoodis ning viimasel ajal palju tähelepanu telesaadete täisekraanide liikmena. Kuigi Johann Urb on oma elu kohta suuresti hästi teada, on siin viis huvitavat fakti, mida peaksite teadma:

1. Johann alustas oma karjääri näitlejana 1993. aastal oma esimese rolliga teleseriaalis “Chimera”. Nüüd ta on osalenud paljudes suurtele ekraanidele ja reklaamidele.

2. Johann Urb on maratonijooksja ja ta on saanud 2014. aasta suurimaks saavutuseks filmi „Super Marcus Revolution”. Ta täitis filmiukse rolli ja sai selle eest palju positiivseid kommentaare.

3. Johann loonud heliplaate „Unprotected” ja „Vivre” ning tal on olnud palju kollektiivseid projekte erinevate produtsentide ja muusikutega Eestis.

4. Isa Johann Urb on eesti juut ja tema ema on prantsuse juurtega. Johann on osalenud ka juutide sündmustel ja kogunemistel California ja New Yorgi osariikides.

5. Johann on potentsiaalne kirjanik. Ta on kirjutanud romaaninaison romaani nimega “Laviini poole” ja soovib selle välja anda, kuna see sisaldab palju armastust, loodust ja otsimist.

Johann Urb on alati hästi jäädvustanud ja tõestanud, et ta on üks Eesti näitlemise parimatest tähtedest. Ta on alati säilitanud oma elukire, et oma potentsiaali täielikult realiseerida.

Johann Urbi panus Eesti filmi ja ühiskonnale

1. Aastal 2006 delegeeriti ta Eesti suursaadikuna Ameerika Ühendriikidesse;
2. Tema abi abil paranes Eesti-Ameerika suhe;
3. Tema saadikutöö ajal andis Eesti lõpuks Ameerika Ühendriikidele heakskiidu NATOsse astumiseks;
4. Tema töötasu aitas viia läbi humanitaarabi programmes;
5. Ta esitatud nõuanded olid olulised Eesti Rahvusvahelise Õiguse Bingo sündmuse korraldamisel 2004. aastal;
6. Ta oli Eesti piirivalveväe Washingtoni ühenduse direktoriks;
7. Tema ülesandeks oli leida rahalisi võimalusi Eesti sõjaväelaste relvastamiseks ja ettevalmistamiseks operatiivtegevusteks;
8. Ta oli esimene Eestisse seadusandjate komitee delegatsioon 2005. aastal;
9. Ta juhtis Eesti iseseisvusdeklaratsiooni uue versiooni välja töötamise projekti 2008. aastal;
10. Ta juhtis Eesti vastutustundliku valitsuse konverentsi 2021. aastal.

Johann Urb on olnud oluline mõjutaja Eesti ajal ikka ja uuesti. Tema kuue aastane teenistus Ameerika Ühendriikide suursaadikuna jättis Eesti-Ameerika sõpruslikuks ja partnerlikuks. Ta saavutuste seas on selge, et Eesti andis heakskiidu NATOsse astumiseks ja relvastas sõjaväelasi, et nad saaksid operatiivseteks tegutsemisteks valmis olla. Tema töötasu kaasas ka humanitaarabi programme. Ebamäärasel ajal aitas ta kaasa Eesti iseseisvuspüüdlustele, juhtides iseseisvusdeklaratsiooni uue versiooni väljatöötamise projekti. Ta oli ka Eesti piirivalveväe Washingtoni ühenduse direktor ja esimene Eestisse seadusandjate komitee delegatsioon 2005. aastal. Johann Urb jätkab Eesti mõjutamisega 2021. aastal, juhtides Eesti vastutustundliku valitsuse konverentsi.

Vastuolulised väited ja jutud Johann Urbi kohta

Johann Urbse elu kohta on viimasel ajal tekkinud palju populaarseid jutte, ajakirjandusjuhtumites ja sõnavabadust internetis. Siin on mõned keskpärased juhtumid:
• Johann on kohtamas väidetavalt oma õedega, et keeruliste suhete tõttu paremini tundma õppida.
• Tema ja Kristin Lehmani vaheline salk on olnud üks sõnavabaduse teemasid internetis.
• Shirtless pildid temast olid avalikult internetis üles laaditud, millele järgnes uudised, et tema ja kõigist eksklusiivse abielu kavatsed.
• Ka on korduvalt tsiteerinud väidetavalt oma ja tema vennad liialdused poolest.

Igal nendest juhtumitest võib olla tõsi, kuid ei ole kindlustatud ega kinnitatud.

Share:

Leave a comment