Tuesday, September 8, 2022

Karmen Kass: Eesti supermudel maailma modellinäitustel

  • Home
  • Karmen Kass: Eesti supermudel maailma modellinäitustel
Mudelmaailma staar Karmen Kass on esiletõstetud ja uhkelt esindab eestlasi maailma modellinäitustel. Uurime tema meelelahutust ja edu taga olevaid saladusi.

Karmen Kass: Eesti supermudel maailma modellinäitustel

Karmen Kass on Eesti supermudel, kes on pälvinud lugupidamist ja ülevust maailma modellinäitustel. Tema karjääriefektiivsus ja mõju näitavad, et ta on väärtuslik ärinägu, mida paljud ihaldavad. Karmen kujundab trende ja iseloomustab modellinduse kultuuri. Tema viimati toimunud pidude jälgijate arv näitab, et Karmen on järgijatest üheks populaarsemaks kuulutamineks. Võiksime paluda, mis on see, mis laseb Karmen Kassil kõigile silma jääda? Kas soovite lugeda lähemalt?

Carmen Kass on Eesti supermodell, võib väita, et ka kogu ülemaailmse näod vahetus. Ta sündis 14. septembril 1978 Tallinnas, Eestis. Ta alustas modellindusega 1997. aastal ja on töötanud paljude maailmakuulsate moebrändide, näiteks Versacigi, Diori jpt, eest. Ta on olnud ka paljude maailmakuulsate ajakirjade kaanele, näiteks Vogue ja Sports Illustrated.

Carmen Kass olulisem ajalooline hetk oli kui ta 1998. aastal oli esimene Eesti modell, kellel oli prindiagendi leping MTV Vogue-i jaoks. Alates sellest hetkest sai ta tuntud ülemaailmselt. Siis oma edu võtmiseks hakkas ta käima peale. Aastal 1999 esines ta Prada ja Gaultier’i moemängus, sealhulgas ka esmakordselt valituna Valentino modelliks.

Carmen Kass on oma edu kontsase jooksul vedanud paljusid Paylessi veebireklaame, US Weekly, In Style ja Marie Claire d ajakirjasid. Ta leidlikult edasi minemiseks on ta osalenud mitmetes lõbustusolukordades ja camed ühel paljudest Eesti modellidest moeshowd.

Ta on olnud ka aruteludel ja avalikkuse esiletõusus kunstis. Mitte ainult on ta Ühinenud Nõukogude Liidu Maleri – Seltsi liikmeks, vaid ka teinud rohkesti kunsti- ja moeprojekte, sealhulgas Eesti värvide illustratsioonid ja modelliks olek.

Karmen Kass on saavutanud suure edu ja au, ja ta on mesindusmaailma saavutanud väga edukalt Eesti esindajana.

Carmen Kass (Supermudel): huvitavaid fakte

Carmen Kass on Eesti supermodell, kes on endale suure edu ja kuulsuse teeninud aastatepikkuse töö tõttu. Tema loomingulise ja kaaskujundatud loomingu tööst valmib käed külge. Tal on töötanud mitmete maailmakuulsate moebrändidega ja modelliks oleva aastase karjääri jooksul olnud ka mitmete maailmakuulsate ajakirjade kaanele ja tähtsustatud ehtefirmade, tüüppostide ja veebipetuste oluliste reklaamimisega.

Carmen Kassi ajalooline hetk oli 1998, kui ta oli esimene Eesti modell, kellel oli prindiagendi leping MTV Vogue-i jaoks. See oli tema edu käivitaja ja sealt alates hakkas ta modelliks moeshowd ja erinevaid moeüritusi võtma. Samuti osaleb ta eraldi kunstnižing, nagu Ühinenud Nõukogude Liidu Maleri – Seltsi liige, ning ta on oma loomingulisuse ja kagemust valdkonnas kunsti fännidele ja kogukonnale üles astunud. Ta on teinud ka palju humanitaarabi, olgu see siis näljast kannatavate laste päästmisele või inimeste hüvanguks üle maailma.

Kuidas mõjutas Carmen Kass (Supermudel) oma valdkonda ja Eesti ühiskonda?

1. Carmen Kass on saavutanud säravat modelliks olemise karjääri, mille käigus on ta positsioneerunud ka maailma kõige rohkem fotografeeritud näitlejate seas.
Ta on esinenud peamistes modellikampaaniates ja olnud topmodellina mitmete rahvusvaheliste tippmoodikadse seltskondade ees.
2. Carmen Kass saavutas 2000. aastal märkimisväärse au, kui ta sai Eestis esimeseks modelliks, kes oli tutvustatud kuulus Vogue Magazine-is.
Seejärel saavutas ta täieliku äratundmise tänu oma modellitööle, mille kulminatsiooniks oli tema 2001. aasta kampaania Latitude Experience-s.
3. Carmen Kassi nägemus Eesti riietusstiilist on mõjanud Araabia riikide ja mujal maailmas, kus ta on populaarne isik.
Teresa palvel alustas ta Eesti esimest rahvusliku modellikontorit nimega Baltic Models ja aidanud kaasa karjääri paljudele Eesti modellidele.
4. Carmen Kass jätkab oma filantroopilisi tegevusi, mis inspireerivad Eesti noori.
Ta oli Sotsiaalministeeriumi loomise eest ja võtab osa vastu aasta õpetaja tunnustamise programmist, mille eesmärk on innustada õpilasi.
5. Carmen Kass võitis aastal 2003 Eesti Teaduste Akadeemia Kunstiauhinna ja Kasahstani vabariigi aukonsuli au85kasu.
Ta on osalenud paljudel märkimisväärsetel Eesti ajaloolistel üritustel ning aitab Eestit välisriikides esindada.
Tema töö on olnud suur mõju Eesti modellimisvallas ja aitab meelitada rohkem modellide sõpru ning innustada uusi modellide karjääre.

Ebatõestatud jutud ja gossiidid Carmen Kass (Supermodel) kohta

Carmen Kass (Supermodel) elu kohta levib palju kuulujutte, vaadatakse, nurisesid ja ebakindlust.
Allpool on toodud mõned populaarsed endised ja praegused kuulujutud:

• Carmen võib olla romantiliselt seotud järjekordse omaenese suurkaerar kaaslasega – seda ei ole ametlikult kinnitatud.
• Kuulujuttude kohaselt olevat Carmen Kass üritanud oma kunagise kaaslase ümber veenda – taas ei ole kinnitust.
• Räägitakse, et Carmen Kass ei ela palju enam oma vanemate kodust eemal.

Kahjuks pole ühtegi neist kuulujuttudest veel ametlikult kinnitatud ja me ei ole veel teada saanud, mis neid põhjustab. Seetõttu tuleks need võtta ettevaatlikult ja tema kohta levivaid kuulujutte ja veendumusi mitte aktsepteerida kui fakti.

Share:

Leave a comment