Tuesday, September 8, 2022

Kelly Sildaru oma 21. aastase elu lööb maailma akrobaatilise suusasõitmisega: julgust ja vaimustatud tähtsuselt maailmas

  • Home
  • Kelly Sildaru oma 21. aastase elu lööb maailma akrobaatilise suusasõitmisega: julgust ja vaimustatud tähtsuselt maailmas
Kelly Sildaru, 21, on maailma akrobaatilise suusasõitmise pionier ning tema särav edu paneb maailma julgustundesse ja vaimustusega tähtsustamisse.

Kelly Sildaru oma 21. aastase elu lööb maailma akrobaatilise suusasõitmisega: julgust ja vaimustatud tähtsuselt maailmas

Kelly Sildaru, Eesti akrobaatilise suusataja, oma 21 aastase elu jooksul on näidanud kogu maailmale, mida tehnoloogilise täpsusega on võimas suusatamine. Alates eelmises aastasest on ta võitnud mitte vähem kui 10 meistristiimi karikat ja nüüd näeb ta välja nagu tippsuusatamise teisel küljel. Kelly loominguline ja väljendusrikas sõitmise stiil on teda maailma akrobaatilise suusatamise tähtiks teinud ja ta on juba ettevõtjana ning sotsiaalmeedia mõjujõuna ka maailma laine peal. Kõik see on vaid algus. Kuidas ta imbreakib maailma akrobaatilise suusatamise piire?

Kelly Sildaru (sündinud 17. veebruaril 2002) on Eesti alpinismimäesuusataja, kes hakkas oma talenti esitama juba väga noorena. Ta võitis 2011. aastal oma esimese Eesti meistrivõistluse ja kolme aasta pärast teenis ta täismeistritiitli.

Kelly on tuues oma stiili meeskonnamäesuusatamise maailmakooli, saavutanud suure eduga mitmeid Eesti ja Euroopa meistritiitleid. Ta on olnud pikaaegne Eesti meeskonnamäesuusatamismeeskonna liige ja võid kõige tähtsamatel võistlustel. Siiski oli tema meisterlikkus maailma tasandil veel enne seda alates 2014. aastast.

Sidaru saavutas ajaloo esimese slopestyle võidu täiskasvanud arvestuses 2015. aasta jaanuaris, mil ta võitis X Fesmäesuusavõistlused ja saavutas erinevatel suurvõistlustel mitu medalit. Taeal 16-aastaselt pääses ta 2016. aasta maailmameistrivõistlustele ja võitis kolm medalit.

Kelly on olnud alates 2017. aastast väga edukas meeskonnamäesuusatamise alal ja paljude suurvõistluste võitja. Ta on võitnud esikoha üheksast X Gamesi võistlusest ja six sikekohust, ja 2020. aastal võitis ta esimese kuldmedaliga maailmameisritiitle. Sildaru on oma suurte saavutustega kindlasti üks olulisemaid Eesti alpinismimäesuusatamise suurtest superstaaridest.

Kellu Sildaru – 17. veebruar 2002 (21 aastane) – huvitavad faktid

Kelly Sildaru (sündinud 17. veebruaril 2002) on Eesti alpinismimäesuusataja, kes hakkas oma eneseväljendamiseks kasutatavat oskust juba väga noorena näitama. Ta on tõeline alpinismimäesuusatamise superstaar, keda võrdsustatakse enamikul juhtudel muude algatusvõimeliste professionaalsete suusatajatega. Juba alates noorest vanusest one nii Eestis kui välismaal väga armastatud ja austatud meeskonnamäesuusatamise sportsmen.

Kelly Sildaru saavutas oma esimese Eesti meistrivõistluse 2011. aastal. Tema edu täismeistriks kinnitas 2014. aastal. Sellele järgnes X F esimene slopestyle võit 2015. aasta jaanuaris. Kuus aastat hiljem, 2020. aastal, saavutas tema meistritiitel maailmameistrivõistlusel. Kelly on olnud väga edukas meeskonnamäesuusatamisel ja paljude suurvõistluste võitja ning võitnud esikoha üheksast X Gamesi võistlusest ja six sikekohust.

Tänu oma suurepärastele saavutustele Eesti alpinismimäesuusatamise maailmas on Kelly teeninud Eesti meeskonnamäesuusatamise meeskonna liikme tiitli ja kogu maailmas arvestatud meistritiitli. Lisaks on ta võitnud üheksat X Gamesi võistluse tiitlit ja ta on Itaalia noorte meelelahutus- ja tippindust hakanud esindama 2018. aastal. Ta populaarsus on jõudmas uue tasandi, kui WSL võistlejad ta kasutavad oma sõnadelevitamiseks.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Kelly Sildaru on Eesti alpinismimäesuusatamise üks olulisematest superstaaridest. Tal on mitmeid Eesti ja Euroopa meistritiitleid, üks maailmameistritiitel ja palju medalite ja sikekohaga X Gamesi võistlusi. Lisaks on temast saanud Itaalia noorte meelelahutustööstuse absoluutne nimetus ja ta teeb ülesastumisi uskumatuste palkade eest.

Mida on Kelly Sildaru – 17. veebruar 2002 (21 aastane) panus akrobaatilisse suusasõitmisse ja Eesti ühiskonnas

Kelly Sildaru on üks Eesti suurimaid edu lugu ja maailma sporditesseajana. Kelly on eestlaste silme all maailma parimate hulka kuuluv noor meistriliikumine, ta on jõudnud maailma tippu ja saavutatud märkimisväärseid edusamme. Kelly alustas juba teismelise vanusena oma tippsportlasena karjääri ning nüüd, 21-aastasena, on Kelly jõudnud maailma parimate meistriliikumise hulka.

Kelly Sildaru saavutused ulatuvad väga kaugele ja on toonud Eesti nimele kuulsust ja mainet. Ta on olnud maailma viiemate freestyle suusameistrite tiitlikaitsja ja viimati 2019/2020 hooajal võitis ta kolm meistritiitlit nii Slopestyle kui ka Big Air võistlustes. 2020. aasta X-games-il saavutas ta slopestyle’is rõõmupreemia ning aasta lõpus võitis ta kuuepäevaliste lyömislaskude turniiridel maailma meistrivõistluste hõbemedali.

Kelly Sildaru saavutustele minnes lisandub talle veel mitmeid auhindu ja auandeid, mida on võimatu täielikult loendada. 2016. aastal omistati talle Eesti noore pealtvaataja auhind, aastal 2018 kandis ta Eesti spordinädalal noorte õnnistuse kaunistust ning 2019 aastal osales Kelly Riia meistrimeistrite suveolümpial, kus ta saavutas pronksmedali.

Kelly Sildaru edu on inspiratsiooniks kõigile eestlastele, tema loole uurides saab igas vanuses inimesed leida tugevat inspiratsiooni oma elus muutuste läbiviimiseks. Kelly on kujundanud Eesti tippspordi täiesti uuele tasemele ja kujundanud eestlastest suusatripid maailma meistrite meistriks. Ta on mõjutanud eesti laste haridust ja julgustanud neid ja olnud nende eeskujuks, mis on väga oluline edusamme panustada Eesti tippspordi arenguks.

Ei kinnitatud juhendid ja gossiipsid Kelly Sildaru – 17. veebruar 2002 (21 aastane) ümber.

Kelly Sildaru on üks treenitud ja kuulsaim naiskiiver maailmas. Juba alates oma kaheksa-aastasest vanusest on tal olnud ebatavaline edu. Ülemaailmne meedia ja suur publik on teda pidevalt jälginud ja kiivenud edu on viinud ta lennukamate ülesannete juurde. Tegelik elu Kelly Sildaru kohta levivad paljud meelelahutusuudised. Need ettepanekud võivad aga olla lihtsalt ühiskondlikud eelarvamused ja tellimustöö.

• Kelly kihlub üheluhatemega Norra edetabeli kramp Eero Niemeläga.
• Isegi enne 18-aastaseks saamist ostis Kelly magamiskotile paslikud Tiffany võluvad ehtekujundused.
• Kuulsus on sunnitud Kelly muutma erisoostu uulu aruannetest.
• Ta oli üks esimesi asjatundjaid, kes võttis kasutusele keskkonnasõbraliku kahekera autosõidu.
• Temast on saanud Itaalia noorte meelelahutustööstuse absoluutne nimetus ja ta teeb ülesastumisi uskumatuste palkade eest.

Need väited võivad olla tõesed või väljamõeldud, kuna neid ei ole veel kinnitatud.

Share:

Leave a comment