Tuesday, September 8, 2022

Kerli Kõiv – Kuulsa Eesti Lauljatari teekond edu juurde

  • Home
  • Kerli Kõiv – Kuulsa Eesti Lauljatari teekond edu juurde
Kerli Kõiv - Eesti lauljatar, kes kasvas oma edu välja oma kirgust ja tulemuslikkusega. Pühendus ja pidev lihvimine tänaseni viis ta reisil edu juurde.

Kerli Kõiv – Kuulsa Eesti Lauljatari teekond edu juurde

Kerli Kõiv on Euroopa tuntud laulja ja muusik, kes on oma loominguga saavutanud populaarse laulja ja muusikastiiliga kogu maailmas erilise tähelepanu. Kerli tõus populaarseks tähiseks algas tema esimese Warrior-albumi nimeloojaga, mis saavutas kiiresti radio edetabelite paremale küljele. Kerli hitikastiililised lood on spontaansed ja sõnastatud nii, et neid ära tuntakse koorilaul, soolo ja isegi kodulähedastele sõpradele. Siiski, milliseid taga on tema edu? Kerli Kõivu stimuliivne teekond edu juurde – mida peaks iga kunstnik teadma?

Kerli Kõiv, laulja ja laulukirjutaja, on Eesti muusik, kes on ühe põlvkonna üks tuntuimaid artiste. Ta sündis Tallinnas 1984. aastal. Juba lapsepõlves oli Kerlis omaeriline ühendus muusika ja loominguga üles kasvanud. Ta laule luges väga noorelt ja nimedega nagu Mariah Carey ja Celine Dion inspireeriti teda muusikasse astuma.

Kerli tõus lauljana algas 2008. aastal, kui ta Eesti Laulu versioonis lõpetas muusikavideoloo “Beautiful Inside” teiseks. Ta esimene, karjääri-suunav album “Love Is Dead” ilmus samal aastal, pakkudes avangardi popmuusikat. Selle edu jätkus 2017. aastal, mil ta julgustas Tartu Eurovisioni lauluvõistlust. Kaheaastases loojaperioodis koostas ta oma muusika ja videomaterjali, mida ta järgmine album “Kerli” tutvustas.

Kerlis on võitnud mitmeid tähelepanu väärivaid auhindu, teiste seas, Eesti Muusikaauhinnad (EMA) võitjana parima popmuusikaartistina aastal 2012. aastal, auhinna Logi kategoorias aasta debüüdi artistina ning plaadi “Love Is Dead” parim meistriklass plaat.

Kerli on aidanud kaasa mitmetele musical- ja filme-edetabelitele, ning läbi kohtumise ja kirjaliku loomise on ta seostunud stuudiodega, mis käsitlevad teemasid nagu minevik ja tulevik, reaalsus ja ebatäiuslikkus. Ta on samuti külastanud Euroopat, pöörates üheksa teismelise võõrustajatele meeskonnavõrgustikke.

Kerli pühendab osa oma ajast mitmetele teistele altruismi projektidele, sh looduslik jaerentused, kultuuripärandi säilitamine ja meelelahutusliku põnevuse edendamine. Aastal 2020 vallas ta üles omaessa vabatahtlikku projekti “Let’s Plant Trees”, mille eesmärk on taastada Eesti loomulikud vihmametsad, millel oli juba jäigast looduslikust vaatest.

Kerli on Eesti edu kuvandi eesti muusika maastikul loodud ääremäär ja üks tundmatutest ja uhketest muusikalist avangardist.

Huvitavad faktid Kerli Kõivu (Laulja- laulukirjutaja) kohta

Kerli Kõiv on tõeline popstaar Eestis, ta sündis 1984. aastal Tallinnas ning juba lapsepõlves väljendas ta oma loovust muusikas. Tema huvi muusika vastu sai suureks mõjutajateks nagu Mariah Carey ja Celine Dion. 2008. aastal võitis ta konkursi “Eesti laul”, millega tõusis ta täielikult muusikamaailma. Kolm aastat hiljem ilmus tema debüütalbum “Love Is Dead”, mis pakkus mitmekülgset musikaalset kontseptsiooni. Ta on kogu oma karjääri jooksul pälvinud palju muusikaauhindu – näiteks Eesti muusikaauhinnad 2012. aastal parim popmuusika-artistina.

Kerli on külastenud mitmeid Euroopa maad, et kiviaeg impulss oma pühendatud fännidele ja teadmatutele inimestele. Samuti on ta aidanud alkoholi õpetust avamaa aku ja huviharidust projektidele. Seetõttu pöörab ta suurt tähelepanu säästevale haridusele ja taaskasutatud materjalidele.

Viimastel aastatel on Kerli avaldanud mitmeid uusi muusikalusi, mis peegeldavad tänapäeva trendides tema isiklikku stiili ja maailmavaate. Ta on omandanud palju fänne ja tõmbab oma loomingu abil kuulajaid üle maakera. Ta on toonud palju võimalusi Eesti muusika maastikule ja on seetõttu üks Eesti suurimaid edulugusid.

Kerli Kõivu (Laulja- laulukirjutaja) mõju oma ala ja Eesti ühiskonnale

Kerli Kõiv on tuntud Eesti laulja-laulukirjutaja, kes on muutnud maailma muusikamaastiku olulise figuuriks. Kerli Kõivi kõige mõjukamad saavutused on järgmised:

1. Tema isikupärane muusikastiil. Kerli Kõivi laulud olid nagu ühe erilise muusikalise koostise tervik, kus oli ühendatud elektrooniline ja popmuusika, samas veel säilitanud oma erilise ja isikupärase laulu stiili. Tema laulude kaudu näitas ta väga selgeks, kuidas seista oma isikupärase muusika eest.

2. 2017. aastal käis ta esimest korda maailma ühe suurima muusika messe Kontserteka’s, mis oli tema jaoks suur edu ja tunnustus. Kontserteka’s toimunud esinemine oli Kerli Kõivi jaoks märgilises tähtsusega, sest see oli esimene algatus Eesti muusika tutvustamiseks rahvusvaheliselt.

3. Tema edulugu on olnud väga inspireeriv, sest ta on ületanud palju füüsilisi ja emotsionaalseid raskusi, mis on seotud tema tervisega. Ta on muutunud väga tuntud muusikuks, kes on väga inspireeriv näide inimestele, kes soovivad ja loovad head muusikat.

Kerli Kõiv on aidanud Eesti muusikamaastikul suurt innustust ja julgust ning tema isikupäraste omadustega laulud on väga erilised ja seda väärtustatakse hästi. Tavaelus, järjepidevus ja edu on Kerli Kõivi löömata löök. Tema saavutuste tõttu Eesti muusikamaastikul on ta saavutanud rahvusvahelist erksust ja tunnustust. Kerli Kõivi muusika ja saavutused on too palju lisaväärtust Eesti muusikamaastikul mille tõttu ta on tänaseks ajaks üks oluliseimaid figure Eesti muusikamaastikul.

Kerli Kõivu (Laulja- laulukirjutaja) kohta läbi aegade levitatud väidete ja gossiipide uurimine

Kerli Kõiv on pop-laulukirjutaja, kes on viimasel ajal pälvinud Eesti peremeeste tähelepanu. Kogu maailm teab, et ta teeb pidevalt meelelahutavaid otsuseid ning ta on kuulus välismaiste poiste vastu. Ümbritsev ühiskond ei saa talle ära minna, kuid on olemas hulgaliselt kuulujutte ja vandenõuteooriaid, mille kohta räägitakse. Need on:
∙ Oleme kuulnud, et Kerli Kõiv armastab ekskursioone välistele riikidele ja tema varast reisi sinna ja tännan oli väga imeline.
∙ Sõnul rääkisid mõned sõbrad, et Kerli Kõiv otsustas teha koostööd välismaa muusikute ja tuua kaasus kuulsa stuudiosse. See oleks väga suur muusikaline edasiminek tema karjääri jaoks.
∙ Kuulujutud ütlevad, et Kerli Kõiv relvastas end Ameerika Ühendriikide muusikateatrist ja püüdis saada oma lugu esindatud selles teatrites.
∙ Muusikamaailmas on väga populaarne, et ta võttis oma nimele reisiaks välismaale ja ta käis üsna mitu korda.

Need kõik võivad olla lihtsalt kuulujutud ega pruugi olla tõesed.

Share:

Leave a comment