Tuesday, September 8, 2022

“Lenna Kuurmaa – laulja ja muusik, muusikalise ülemaailmse supertähe algus”

  • Home
  • “Lenna Kuurmaa – laulja ja muusik, muusikalise ülemaailmse supertähe algus”
Lenna Kuurmaa on võluv ja muusikalise ülemaailmse supertähe algus. Tema looming avab loomingulised piirid ja laulmistehnika tipptasemel.

“Lenna Kuurmaa – laulja ja muusik, muusikalise ülemaailmse supertähe algus”

Lenna Kuurmaa on aastate jooksul saavutanud international superstaar-statiivi. Eesti lauljaks, heliloojaks ja dirigendiks, on Ta ühendanud maailmaimu muusikalise tuumana. Ta oli korraldanud suurte kontsertide üle Eesti, edastanud inspiratsiooni ja julgust igaühele, kes tahavad ületada albumiloojate ja lauljatena kergemini esineda. Lenna on ka olnud suurepärase esindaja Eesti muusikale rahvusvahelisel tasandil.

Lenna Kuurmaa on meie aegade supertäht. Kuidas Ta kõikjal laialdast tuntust omandanud on?

Lenna Kuurmaa (sündinud 26. septembril 1985) on eesti poplaulja, laulukirjutaja ja näitleja.

Lenna hakkas oma muusikutööga varakult, esinedes juba koolikontsertidel. Ta liitus rühma Vanilla Ninja, mille tulemused Eurovisioonil 2004 aastal tegid grupi kuulsaks.

Lenna on alates 2004. aastast ka solistina edukalt tegutsenud. Ta on avaldanud üheksaasse albumisse ligi 50 lugu ja on levitanud teoseid aktiivselt mereüleselt. Selle asemel, et tellida produktsiooniringid väljastpoolt, loodab Lenna oma suurimalt osalt oma laule ise.

Lenna on olnud ka edukas näitleja, oma debüüdiga “Lageda Lameda” võluma nii filmiruumi kui publiku. Ta on esinenud liitlaste näidendites ka pärast debüüdi ja osalenud ka telesarjades.

Lenna tegeleb aktiivselt ka heategevusega. Ta on olnud mitmete rahvusvaheliste organisatsioonide embrüo ja kaasab end Eesti inimeste väärtustamise ja puudega inimeste teadlikkuse projektidesse.

Tänapäeval on Lenna üks Eesti tuntumaid popikunstnikke, esinev ja produktsioneerides lisaks veel paljudel üritustel üle terve maailma.

Lenna Kuurmaa – September 26, 1985 (age 37 years) tähelepanuväärsed faktid

Lenna Kuurmaa oli ja on tänaseni üks Eesti popkultuuri tuntumaid tegelasi. Lenna sündis 1985. aastal Pärnus ja hakkas oma muusikutööga varakult, kui esines juba koolikontsertidel. 2004. aastal liitus ta Eestis väga populaarseks muutunud popp-gruppiga Vanilla Ninja, mis sai tuntuks rahvusvahelise muusikalavamuusika élite mõlemaiganes. Lenna näol on tegu andekaga lauljannaga, kes on avaldanud oma muusikaga üheksa albumit ja loo initsiatiivil playlistsid kõikjale maailma. Lenna tegevus ei piirdu sellega, kuna ta on andnud edu ka näitlejana ja ka heategevusega. Näiteks on ta osalenud mitmetesse projektidesse, mis püüavad puudega inimeste teadlikkust tõsta.

Lenna on Eesti muusikas hästi kuulatav ja ühiskonnas üha enam tuntud. Ta on üks vähestest Eesti lauljatest, kes on julgenud meretuultega võidelda ja nii tuntust kogunud medias ja publiku seas. Lenna armastab uusi väljakutseid ja ennekõike kuulutab oma stiili läbi saavutuspühaliku innuka loova tööstamise. Oma fundamentaalne loomingulisust kasutades on ta suutnud oma eestlaste jaoks olla eeskujuks ning panevad teised teda imetlema.

Lenna Kuurmaa – September 26, 1985 (age 37 years) mõju muusikalisele avalikkusele ja Eesti ühiskonnale

Lenna Kuurmaa – 26. september 1985 (vanus 37 aastat) on Eesti üks enim tuntud ja edukam muusik. Ta on oma edukuse ja tööga jätnud Eestile tugeva märgi.

1. Lenna on kuulajaid kahest erinevast generatsioonist ühendanud, kombineerides muusikaga populismi, traditsioonilisi eesti meloodiaid ja modernset rütmi.

2. Lenna on võitnud Eesti muusikapreemia mitme kategooria jooksul – “Aasta muusik”, “Eesti debüütalbumi aasta muusik” ja “Aasta ainete looja”.

3. Lenna Kuurmaa on vabatahtlikuna osales nii Eesti kui ka välismaal, et anda kohalikele lastele erialase hariduse edendamiseks, aidates neil omandada karjäärile väärtuslikke oskusi, et nad ei jääks maha – Eesti ja üle maailma .

4. Ta oli üks Eesti esimesi suureks muutunud artiste, kes hakkas vabatahtlikuna mängima ja esinema välismaal, et esindada Eesti muusikat ja kultuuri.

5. Lenna on podcastide ja tema isikliku YouTube’i kanali kaudu levitanud eesti muusikat, Eesti tuntud artistide intervjuusid ja palju muud.

6. Kuurmaa toetab heategevusüritusi ja sekkub iga aasta sotsiaalsesse sfääri, aitamaks Eesti lapsi, noori ja kõiki, kes vajavad lisatuge.

7. Lenna hääl on toetanud Eesti tööstust ja ettevõtlust, üritades edendada eesti muusikat ja Eesti kultuuri välismaal.

Lenna Kuurmaa on saavutanud oma alal laiemat tähelepanu eestlaste seas, omamoodi barjäärina, mis on seadnud taseme Eesti kultuurile. Tema edukus näitab, et Eesti muusika ja talent võivad teha vahet maailma, ja ta sümboolne töö on aidanud Eestil esile tõusta.

Lenna Kuurmaa – September 26, 1985 (age 37 years) seotud mitteverifitseeritud kuulujutud ja gossiip

Lenna Kuurmaa kuulub ainult neile, kes nimetavad ennast estoonlaste üli kuulsateks musicistideks: naine oli osa legendi ja muusikat ansamblist Vanilla Ninja, mis pälvis tuntuse ja kuulsamaks saavutamiseks aastail 2000 ja 2005. Lenna elu pakub siiski palju teemasid, huvi ja vihjeid. Siin on väike loetelu oma kuulujuttudest:

* Lenna ja Vanilla Ninja laulja ja looja Lenna nagu Madis tüdruksõber on paar.

* Viimasel ajal on kuulujutud, et Lenna läheb abielusse kuulsa estoonlasega, ja et nad ootavad last.

* Lenna armastab uusi sihte ja unelmaid. Kahjuks on tal ka mõned probleemid, mis seostuvad meedias levinud väidetega, mille kohaselt tuleb käesoleva aasta veebruaris Avaliku Teabekesa raamatust välja minna.

* Kuuldud on ka, et meedia on Lenna ja Vanilla Ninja ümber tulistanud umbes hallide skandaalid.

Neid kuulujutte ei ole veel ametlikult kinnitatud.

Share:

Leave a comment