Tuesday, September 8, 2022

“Reis maailmaari: Getter Jaani, kuulsa Eesti laulja edulugu”

  • Home
  • “Reis maailmaari: Getter Jaani, kuulsa Eesti laulja edulugu”
Eesti näitlejast ja lauljast Getter Jaani edulugu on inspireeriv lugematerjal, mis juhatab meid vaatama maail Ametlikust eurovisiooni lauluvõistlusest Hollywoodi.

“Reis maailmaari: Getter Jaani, kuulsa Eesti laulja edulugu”

Getter Jaani on tuntud ja mitmekülgne Eesti laulja ja näitleja, kes on esinenud üle maailma. Ta alustas oma laulukarjääri kuueaastaselt, järgides oma ema jälgi. Aastal 2010 lauldes oma esimese laulu ja seejärel paar aastat hiljem saavutustes “Golden Eurovision Award” saavutamiseks, laiendab Getter Jaani oma reisi maailmaari. Ta saavutas kuulsustlt Eesti ja Euroopa oma muusika ulatusliku karjääri. Hoolimata oma äärmiselt aktiivsest tegevusest, edutamast oma kunsti ja suurepärast tööd, õnnestub tal teha pausi, avastades teisi kultuure ja maailmu. Kuidas muutis Getter Jaani ümbermaailmareisid tema muusikaviisiga?

Getter Jaani (s. 1988) on Eestis populaarne pop- ja R&B-laulja. Ta on tuntud oma edukate laulude nagu “Rockefeller Street” ja “Ära anna tunda” poolest. Jaani on võitnud mitmeid preemiaid, sealhulgas Eesti Muusikaauhinnad, Eesti Muusika Nädal ja EMA.

Olles õppinud balleti teismelisena, läks Jaani saatesse Eesti otsib superstaari 2007. aastal, kus ta jõudis finaali. Järgmisel aastal alustas ta oma solistikarjääri ja avaldas oma debüütalbumi, mille nimi oli “Getter Jaani”. Selle albumi kuulsaimaks lauluks oli tema edukas singel, mis sai hüüdnimeks “Rockefeller Street”.

Möödunud aastakoostes on Jaani jätkanud oma karjääri edukat läbimist. Ta julgustas noori naisi oma tööga võistlema, et jõuda edukale ametile. 2016. aastal juhtis Jaani oma teise albumi “Vikerkaare tuuled”. See album sisaldas mitut edukat laulu, sealhulgas tema mainekas laul “Ära anna tunda”.

Aastast 2011 oli Jaani suurimaks läbimurdeks saanud koostöö Lil Wayne’iga tema 2017. aasta singlite “Gimme Modellipenet” ja “Ma olen muusikahuvi” nimel. Samal aastal avaldas ta oma esialgse EP-plaadi “Vaiksem”.

Lisaks muusikale on Jaani osalenud ka Eestis populaarselte televisioonilõigete telesarjades ja temast on saanud Eesti esindusfiguur. Ta on olnud Eesti Kultuuriministeeriumi abiline ja esinenud ka Balti regionaalprojektis.

Getter Jaanil on muutnud erinevate võistluste ja eesmärkide täitmise raames oma karjääri. Ta on talent, mis on väärt kuulamist, ja Eesti üks edukamaid muusikuid tänapäeval.

Huvitavad faktid Getter Jaani (laulja) kohta

Kõnealune muusik ja laulja, Getter Jaani, on Eestis populaarne ja mainekas. Ta on pälvinud mitmeid preemiaid oma edukate laulude, nagu “Rockefeller Street” ja “Ära anna tunda” tõttu. 2007. aastal hakkas Jaani osalema saates “Eesti otsib superstaari” ja oli edustatud oma debüütalbumiga, milleks oli “Getter Jaani”. Jaani alustas ka oma laulukirjutamise ja produtseerimise karjääri.

Getter Jaani karjäär on olnud väga edukas ja ta on läbinud mitmete väljakutsetega. Ta on saanud oma arvukatelt edukatelt plaatidelt saanud edu ja tuntust niisugustelt artistidelt nagu Lil Wayne oma 2017. aasta singlite “Gimme Modellipenet” ja “Ma olen muusikahuvi” osalemisel. ning avaldas 2017. aastal ka oma esimese EP-plaadi “Vaiksem”. Jaani on ka Eesti kultuurilukkuja, laulmise kõrval on ta väga aktiivne noorte naiste julgustamine võistelda tööd saamiseks.

Kõnealuse estoni muusikuga on seotud veel mitmeid huvitavaid fakte. Getter Jaani rääkis väga avalikult oma balleti õppimise kogemustest, mis oma elu alguses andsid talle oskusi ja andsid talle hariduse muusikale. Ta on väga populaarne pealtvaataja kultuuris ja osalenud populaarsetes televisioonilõigetes, sealhulgas Eesti Kultuuriministeeriumi abiline ja Balti regionaalprojektis. Ta tegeleb teatritesse sisenemisega ja esitleb oma muusikat avalikult. Ta on oma oskuste ülesehitamiseks teinud palju tööd, tuues turule mitmeid edukaid laule.

Getter Jaani (laulja) mõju oma valdkonnale ja Eesti ühiskonnale

1. Getter Jaani esimene suur edu lõi 2011. aastal, mil ta sai Rahvusvahelise Lauluvõistluse “Eurovisioon” esikohale lauluga “Rockefeller Street”. Laul võitis jäärapäise tuule ja võidu pälvinud Getter osteti peaaegu kogu Euroopa poole.

2. Getter on oma pikka ja viljaka laulutöö käigus Disney filmide, näidendite ja laule kirjutanud ja laulnud. 2013. aastal oli tema esimene täispikk album nimega “Mina jään”.

3. Getter on kahe auhinna võitnud Estonia Muusikauhinnad 5 korda aastate 2011-2015. 2016. aastal võitis ta Eesti Muusika Awards kategoorias “Aasta tippsõltumatu artist”.

4. Getter on olnud muusikas stiilses vööndis, laulmiseks ja etteasteks, mis on pälvinud palju austust nii kodumaal kui ka välismaal.

5. 2018. aastal võitis Getter muusikaalase edu ja mõju tõttu Eesti Kunstimuuseumi kunstiauhinna.

6. Ettevõtlustega aktiivne Getter toetab ka noorte artistide inimestel pakkuda nende visioonide ja loovuse äraviraldamist. Laulja ja produtsent – ja isegi filantroopina – on ta suurepärase karjääri möödudes olnud väikeese toel oluliseks julgustajaks ettevõtluse, kultuuri ja disaini teistele.

Kokkuvõttes on Getter Jaani siiani lõpetamata karjäär olnud sümboolse tähendusega, kuna ta on aidanud kaasa Eesti kultuuri ja identiteedi edendamisele. Ta karisma ja muusikaproduktsioon on silma paistnud mitte ainult Eesti, vaid kogu maailma publikule. Tema looming on muutnud teda nii Eesti kui ka Euroopaliku ikooniks ja kõige olulisemaks – on ta edendanud Eesti elavat muusikamaastikku.

Ebatõestatud jutud ja gossiid Getter Jaani (laulja) kohta

Getter Jaani elust on käinud mitmeid erinevaid kuulujutte. Seetõttu me otsustasime anda teile ülevaate järgmistest kuulujuttudest:

* Üks kuulujutt on, et Getter Jaani armastab kulutada oma isiklikul ajal tänavale väljas jooksmas, kuna ta tahab olla terve ja tugev.
Seda aega kasutab ta enda heaolu paranemiseks, kuid ta on veendunud, et see kasu on väike võrreldes tualeti tarbitava ajaga.

* Kohe on tekkinud ka kuulujutt, et ta käib regulaarselt kinos ja nautib filmi vaatamise aega. Mulle meenub, et ta mõnikord esitab ka oma lemmik filmi üksikasju.

* Viimase kuu jooksul on Getter Jaani kohta tekkinud kuulujutt, et ta lähenes oma karjääri algusaegadel loomingulistele väljakutsetele suuremalt huvi tundva ja uudishimulise meelega.

Kõik need kuulujutud võivad tegelikkuses umbes olla, kuid võib olla ka, et need jutud on täiesti müüdid. Seetõttu me ei saa neid kinnitada ja mööname, et need võivad olla mittekinnitatud kuulujutud.

Share:

Leave a comment